Na bankovní účet zdarma láká řada bank. Můžete ušetřit i přes tisíc korun ročně. Banky se předbíhají, jak ostatním vyfouknout klienty. Lidé už nejsou tak konzervativní jako dříve a kvůli výhodnějším podmínkám banku klidně vymění. Přibývá bankovních účtů, které jsou bez poplatků. Všechno tak postupně směřuje k jednoduchosti nabídky a pokud možno nulovým poplatkům za služby jako jsou vedení účtu, příchozí a odchozí platby na internetu a tak podobně.

Na “účet zdarma” láká řada bank

Na “účet zdarma” láká řada bank. Některé tím však míní jen nulový měsíční paušál za vedení účtu, zatímco za základní služby u nich v součtu zaplatíte i desítky korun měsíčně.

Za bankovní účet můžete ušetřit přes tisíc korun ročně. Stačí jednoduše si vyjednat podmínky v dosavadní bance nebo odejít ke konkurenci, která nabízí účet zdarma.

Bankovní účet

O co jde bankám?

Bankám jde nejvíc o klienty, kteří si u nich budou brát půjčky a hypotéky. Nejsnadnější i nejlevnější cesta k takovým zákazníkům vede právě přes běžné účty. Když už se totiž klient pro nějakou banku rozhodne, tak u ní většinou využije víc produktů.

Kde si tedy lze založit opravdu bezplatný účet bez výraznějšího omezení? A naopak, který “bezplatný” účet vás ve skutečnosti přijde draho?

Zdroje: Cashflow Capital

Pin It on Pinterest

Share This