Správa portfolia

Nacházíte se na stránce, kde zjistíte, jaké jsou možnosti správy portfolia. Jsou to konzervativní strategie, které fungují úspěšně 100 i více let. Dále do portfolia zařazujeme technologie, v kterých vidíme obrovskou budoucnost. Jedná se např. o kryptoměny, startupy nebo roboty. 

Výhodou je dobré finanční vzdělání, mít přehled o tom kam investovat a nepřicházet o peníze. S klienty vymýšlíme strategie jak se stát rentiérem a dosáhnout finanční svobody. Správa portfolia může začínat od pár stovek korun, ale také se může jednat o miliony korun.

Přehled portfolia

Konzervativní strategie

Do portfolia dáváme silná aktiva, která fungují 100 i více let. Dozvíte se, co se vyplatí v současnosti nakupovat a také prodávat. Už budete vědět, jak přesouvat majetek v čase a navyšovat své portfolio.

Vždy je důležité dobře zvolit správnou strategii. Díky našemu know-how budete mít v ruce velmi konzervativní způsob jak na tom vydělat a nepřicházet o peníze. Také se ukážeme grafy, tabulky a uvidíte i zhodnocení, které vás jistě příjemně překvapí.

Kryptoměny

Zaměřujeme se na Bitcoin, DeFi a další zajímavé coiny, které mají potenciál. Také máme v portfoliu startupy, NFT či airdropy. Dále to je trading, roboti, staking či farming.

Je toho celá řada a vždy rozhoduje o úspěchu kvalitní informace, které se velmi těžce hledají, pokud jste teprve na začátku nebo máte za sebou neúspěšné projekty. Díky dlouholetým zkušenostem se dokážeme dostat k velmi povedenému projektu, který dokáže generovat nadstandardní zhodnocení i pasivní příjmy.

Startupy

Máme za sebou řadu úspěšných projektů, kde jsme dokázali udělat zhodnocení např. 100%, 500%, 1 000%, 10 000% i neuvěřitelných 200 000%. Je potřeba počítat i s neúspěšnými startupy, které máme také za sebou.

Vždy je důležité, kde čerpáte informace a být ve správnou dobu na správném místě. V minulosti jsem byl často neúspěšný a většina projektů se mi nepovedla, i když jsem si myslel, že mám správné informace i lidi kolem. Dnes čerpám ze zkušeností, dívám se na věci jinak a daří se.

Roboti

Vždy je to o dobře zvolené strategii, řízení peněz a psychice. Mám s tím své zkušenosti. Na tradingu se dají vydělat obrovské peníze a také můžete o všechno přijít. Líbilo by se vám zhodnocení 20% denně i vyšší za den?

Prošel jsem si řadu kurzů, kde slibují super výsledky, jak z vás udělají skvělého tradera a budete vydělávat velké peníze. Moje zkušenosti jsou, že jsem většinou prodělal. Jsem rád, že dnes mám obrovské know-how a lze na tom vydělávat odkudkoliv. Výhodou je, že můžeme zabudovat také roboty.

Masternody

Pro každého člověka jsou důležité pravidelné příjmy, a proto se zaměřujeme na pasivní příjmy. Cílem je vytvořit pravidelné příjmy, aniž byste museli aktivně pracovat a mohli dělat to, co chcete. Existuje několik způsobů..

Můžou to být pronájmy z nemovitostí, divedendy z akcií, podíl ve firmě, staking a další. Máme v portfoliu konzervativní strategie a také se zaměřujeme na technologie, kde lze mít atraktivní pasivní příjmy.

Obchodní spolupráce

Hledáme lidi, které zaujalo to, co děláme a chtějí být v našem týmu. Můžete se stát například obchodníky, manažery či tipaři. U nás si mohou spolupracovníci vydělat 50 000 kč a více za měsíc.

Výhodou je, že díky obchodu si vyděláte velmi dobré peníze. Jestliže vás lákají investiční příležitosti a nemáte dostatek svých prostředků, tak je to jedna z nejrychlejších možností výdělku.

Proč spolupracovat

Máme velké know-how a přidanou hodnotou. Na prvním místě je dlouhodobá spolupráce. Vybíráme exkluzivní produkty a máme strategii, která klientům velmi dobře zhodnocuje peníze. Cílem je se stát rentiéry, dosáhnout finanční svobody a zabezpečit se dobře na stáří či důchod.

Jestliže nechcete mít peníze pod polštářem, na bankovních účtech či v jiných produktech, které často nepokryjí inflaci, tak začněte spolupracovat. 

Jak funguje spolupráce?

Ebook zdarma

Na začátek si můžete stáhnout ebook zdarma: Kam (ne)investovat a nepřicházet o peníze. V ebooku najdete výborné informace.

Konzultace

Ideální si domluvit konzultaci pomocí telefonu či zoomu. Následně zjistíme, jaké jsou možnosti spolupráce a zda začneme spolupracovat.

Exkluzivní obsah

Jestliže to myslíte vážně se správou portfolia, tak byste si měli přečíst: 15 tipů jak se stát rentiérem. V tomto článku jsou hodnotné informace.

Spolupráce

Je několik typů spolupráce. Může se jednat o pasivní nebo aktivní správu portfolia. Záleží na riziku investice, co od toho čekáte a také jaký je vstupní kapitál.

Chci spolupracovat

Kontakt

Email
info@TechnologieBudoucnosti.cz

Telefon

+420 775 979 676

Adresa

Plzeň
Zikmunda Wintra 4, Plzeň

Pin It on Pinterest