Spolupráce

Můžete si domluvit spolupráce jako klient nebo obchodník. Níže najdete přehled portfolia v podobě konzervativní strategie, kde jsou nemovitosti, akcie, investiční zlato a stříbro. Dále u nás najete fixní výnos 20% ročně, kryptoměny, startupy, trading nebo airdropy. Také se můžete podívat na 10 tipů jak vydělat peníze a kam investovat s atraktivním zhodnocením. Chcete také vytvářet pasivní příjmy, mít podíl na ziscích společnosti nebo se stát obchodníkem? Podívejte se prosím níže a začněte spolupracovat.

Přehled portfolia

Konzervativní strategie

Do portfolia dáváme silná aktiva. Nemovitosti, akcie, investiční zlato a stříbro. Dozvíte se, jak přesouvat majetek v čase a navyšovat své portfolio.

Vždy je důležitá strategie. Díky know-how máme konzervativní způsob jak na tom dobře vydělat. Zajímá vás, jak se dalo vydělat z 10 000 až 21 miliard?

Fixní výnos 20% p.a.

Jedná se o atraktivní fixní výnos, kde lze mít pravidelné příjmy každý měsíc. Pro více informací můžete začít spolupracovat.

Při investované čátce: 600 000 kč, měsíční výnos 10.000 kč a 120 000 kč za rok. Při složeném úročení je zisk vyšší.

Kryptoměny

Zaměřujeme se na Bitcoin, DeFi a další zajímavé coiny, které mají potenciál. Také máme v portfoliu ICO, trading nebo airdropy.

Doporučuji se podívat na článek, zda jsou kryptoměny dobré k investici.

Startupy

Speciální tým vybírá exkluzivní projekty s velmi atraktivním zhodnocením. Jedná se o startupy, které by jednou mohly být jako je Apple, Google a další.

Často dostáváme otázky jak vybrat úspěšný startup, jaký je potenciál zhodnocení, a tak vznikl na toto téma článek. 

Trading

Máme k dispozici strategii, kde můžete mít zhodnocení 20% i vyšší za den. Jedná se opravdu o velké know-how jak vydělávat na tradingu odkudkoliv.

Airdrop

Získáte zdarma určité coiny – tokeny za vyplnění formuláře a splnění nějakého úkolu. Následně danou kryptoměnu můžete vyměnit za jinou a poté za fiat měnu.

Obchodní spolupráce

Hledáme lidi, kteří chtějí být obchodníky, manažery či tipaři. U nás si spolupracovníci vydělávají 50 000 kč a více.

V případě, že Vás zajímá obchodní spolupráce, vytvářet pasivní, podílet se na ziscích společnosti, tak se můžete podívat na pracovní příležitost.

Pasivní příjmy

Kdo by nechtěl vytvářet pasivní příjmy. Máme v portfoliu exkluzivní produkty a pro obchodní partnery jsou k dispozici velmi dobré pasivní příjmy.

Můžou to být pronájmy z nemovitostí, divedendy z akcií, podíl ve firmě a další. Podívejte se proč a jak vytvářet pasivní příjmy.

Proč spolupracovat

Máme velké know-how a přidanou hodnotou. S námi klienti opravdu vydělávají peníze a jsou spokojení. Na prvním místě je dlouhodobá spolupráce. Vybíráme exkluzivní produkty a máme strategii, která klientům velmi dobře zhodnocuje peníze s atraktivním zhodnocením.

Začít se dá, i když nemáte vůbec nic, můžete se podívat na 10 tipů jak vydělat peníze. Jestliže nechcete mít peníze pod polštářem, na bankovních účtech či v jiných produktech, které často nepokryjí inflaci, tak začněte spolupracovat. Spolupráce je ideální pro lidi, co chtějí být rentiéry nebo se dobře zabezpečit na stáří či důchod. Poslední dobou evidujeme velký zájem o naše služby, tak v případě zájmu se určitě ozvěte a najdeme vhodnou spolupráci.

Chci spolupracovat

Kontakt

Email
info@TechnologieBudoucnosti.cz

Telefon

+420 775 979 676

Adresa

Praha
Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

Plzeň
Presslova 14, Plzeň

Pin It on Pinterest