Spolupráce

Nacházíte se na stránce, kde je možnost si domluvit spolupráce jako klient nebo obchodník. Níže najdete přehled portfolia v podobě konzervativní strategie, která funguje úspěšně 100 i více let. Obrovskou budoucnost vidíme v technologiích, a tak se zaměřujeme na technologie budoucnosti. Jsou to například kryptoměny, startupy, trading nebo NFT.

Cílem je s klienty vytvářet pasivní příjmy a stát se finančně nezávislými. Vždy je to o vzdělání a mít správné informace. U nás lidé investují s atraktivním zhodnocením  a obchodníci si vydělávají nadstandardní peníze.

Přehled portfolia

Konzervativní strategie

Do portfolia dáváme silná aktiva, která fungují 100 i více let. Dozvíte se, co se vyplatí v současnosti nakupovat a také prodávat. Už budete vědět, jak přesouvat majetek v čase a navyšovat své portfolio.

Vždy je důležité dobře zvolit správnou strategii. Díky našemu know-how budete mít v ruce velmi konzervativní způsob jak na tom vydělat a nepřicházet o peníze. Také se ukážeme grafy, tabulky a uvidíte i zhodnocení, které vás jistě příjemně překvapí.

Kryptoměny

Zaměřujeme se na Bitcoin, DeFi a další zajímavé coiny, které mají potenciál. Také máme v portfoliu startupy, NFT či airdropy. Dále to je trading, roboti, staking či farming.

Je toho celá řada a vždy rozhoduje o úspěchu kvalitní informace, které se velmi těžce hledají, pokud jste teprve na začátku nebo máte za sebou neúspěšné projekty. Díky dlouholetým zkušenostem se dokážeme dostat k velmi povedenému projektu, který dokáže generovat nadstandardní zhodnocení i pasivní příjmy.

Obchodní spolupráce

Hledáme lidi, které zaujalo to, co děláme a chtějí být v našem týmu. Můžete se stát například obchodníky, manažery či tipaři. U nás si mohou spolupracovníci vydělat 50 000 kč a více za měsíc.

Výhodou je, že díky obchodu si vyděláte velmi dobré peníze. Jestliže vás lákají investiční příležitosti a nemáte dostatek svých prostředků, tak je to jedna z nejrychlejších možností výdělku.

Pasivní příjmy

Pro každého člověka jsou důležité pravidelné příjmy, a proto se zaměřujeme na pasivní příjmy. Cílem je vytvořit pravidelné příjmy, aniž byste museli aktivně pracovat a mohli dělat to, co chcete. Existuje několik způsobů..

Můžou to být pronájmy z nemovitostí, divedendy z akcií, podíl ve firmě, staking a další. Máme v portfoliu konzervativní strategie a také se zaměřujeme na technologie, kde lze mít atraktivní pasivní příjmy.

Startupy

Máme za sebou řadu úspěšných projektů, kde jsme dokázali udělat zhodnocení např. 100%, 500%, 1 000%, 10 000% i neuvěřitelných 200 000%. Je potřeba počítat i s neúspěšnými startupy, které máme také za sebou.

Vždy je důležité, kde čerpáte informace a být ve správnou dobu na správném místě. V minulosti jsem byl často neúspěšný a většina projektů se mi nepovedla, i když jsem si myslel, že mám správné informace i lidi kolem. Dnes čerpám ze zkušeností, dívám se na věci jinak a daří se.

Trading

Vždy je to o dobře zvolené strategii, řízení peněz a psychice. Mám s tím své zkušenosti. Na tradingu se dají vydělat obrovské peníze a také můžete o všechno přijít. Líbilo by se vám zhodnocení 20% denně i vyšší za den?

Prošel jsem si řadu kurzů, kde slibují super výsledky, jak z vás udělají skvělého tradera a budete vydělávat velké peníze. Moje zkušenosti jsou, že jsem většinou prodělal. Jsem rád, že dnes mám obrovské know-how a lze na tom vydělávat odkudkoliv. Výhodou je, že můžeme zabudovat také roboty.

Proč spolupracovat

Máme velké know-how a přidanou hodnotou. S námi klienti opravdu vydělávají peníze a jsou spokojení. Na prvním místě je dlouhodobá spolupráce. Vybíráme exkluzivní produkty a máme strategii, která klientům velmi dobře zhodnocuje peníze s atraktivním zhodnocením.

Začít se dá, i když nemáte vůbec nic, můžete se stát obchodníky nebo tipaři, kde si přijdete na dobré peníze. Jestliže nechcete mít peníze pod polštářem, na bankovních účtech či v jiných produktech, které často nepokryjí inflaci, tak začněte spolupracovat. Spolupráce je ideální pro lidi, co chtějí být rentiéry nebo se dobře zabezpečit na stáří či důchod. Poslední dobou evidujeme velký zájem o naše služby, tak v případě zájmu se určitě ozvěte a najdeme vhodnou spolupráci.

Jak funguje spolupráce?

Ebook zdarma

Na začátek si můžete stáhnout ebook zdarma: Jak získat nefér výhodu, nepřicházet o peníze a jak dosáhnout finanční svobody. V ebooku najdete výborné informace. V současnosti se ebook dodělává.

Exkluzivní Ebook

Připravili jsme ekluzivní ebook jak dosáhnout úspěchu jako Warren Buffett nebo Elon Musk a vyhnout se zklamání. Jestliže to myslíte s investicemi či spoluprací vážně, tak je to pro Vás ideální.

Konzervativní strategie

Rozhodli jsme se lidem poskytnout do odvolání konzultaci ohledně konzervativní strategie zdarma. Dnes máme know-how a rádi se podělíme s lidmi, kteří mají opravdu zájem.

Konzultace

Ideální si domluvit konzultaci zdarma na 30 min. pomocí telefonu či zoomu. Následně zjistíme, zda začneme spolupracovat.

Balíček Start

Jestliže máte rádi technologie jako např. kryptoměny, startupy či trading a chcete na těch věcech také vydělávat peníze, tak byste si měli pořídit balíček Start. Zde najdete super tipy.

VIP skupina

Pokud se nacházíte ve VIP skupině, tak dostáváte tipy na zajímavé projekty, který mají velký potenciál zhodnocení. Také ukážeme výsledky, jak se dařilo či naopak se něco nepovedlo.

Kdo za tím stojí?

Kdo jsem

Jmenuji se David Vanta a jsem zakladatelem Technologie Budoucnosti. Provozuji blog, napsal jsem ebooky a ukazuji lidem, jak se stát finančně nezávislými. Mám toho za sebou už docela dost a prošel jsem si také neúspěšným obdobím, kdy jsem neměl pořádně ani na rohlík a několikrát jsem se dostal na úplné dno. Dnes už vím, co je úspěch, a proto si ho tolik važím a nejsou to jen peníze, ale také vztahy, práce, která mě baví a v neposlední řadě čas na sebe. O úspěchu rozhodují správné informace a také lidi, s kterými spolupracujete.

Cesta je cíl

Jednoho dne jsem vyměnil pohodový život za to, že chci v životě něco víc a pustil jsem se do práce. Bolelo to, začal jsem makat na sobě, četl jsem knížky, díval jsem se na videa, chodil na přednášky, studoval úspěšné lidi a také jsem založil blog, kde jsem o tom všem psal. Čekal jsem, že úspěch se brzy dostaví..
Založil jsem Cashflow klub v Plzni a v Praze, Cashflow Capital, koupil jsem první investiční byt, začal s tradingem, poznal jsem finanční svět jako finanční poradce a objevil jsem příležitost v blockchainu a v kryptoměnách.

Chci spolupracovat

Kontakt

Email
info@TechnologieBudoucnosti.cz

Telefon

+420 775 979 676

Adresa

Praha
Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

Plzeň
Presslova 14, Plzeň

Pin It on Pinterest