Jak se stát rentiérem?

Jak chytře zhodnotit peníze

Máte čas a peníze, můžete se věnovat věcem, které mají smysl, trávíte čas se svou rodinou a lidmi, které máte rádi, pořídíte si vysněné bydlení, pojedete na parádní dovolenou dovolenou klidně i na měsíc. Chcete být rentiér?

12 tipů jak se stát rentiérem

Příklad portfolia - nemovitosti, akcie, zlato, stříbro, datacentra, startupy, kryptoměny

Abyste se stali rentiérem, tak rozhoduje několik věcí. Na prvním místě je finanční vzdělání, dále je to vytvořit si dobrý plán, být v kontaktu s úspěšnými lidmi, jít do akce, sledovat portfolio a vyhodnocovat.

Vaše strategie se bude lišit, zda máte v portfoliu několik milionů nebo jen pár tisíc korun. Vždy je nejdůležitější začít.

 

Nemovitosti

V portfoliu máte 10 nemovitostí a z každé vám plyne čistý příjem 10 000 kč. To je dobrý základ se stát rentiérem. Většina lidí se k 10-ti nemovitostem ani za celý život nedostane, a tak hledají jiné alternativy.

 

Akcie

Vyberete si akcie společností a čekáte, že budou růst a vyděláte na tom. Když se jedná o dividendové akcie, tak se můžete těšit na pravidelné dividendy.

 

Kryptoměny

Koupíte Bitcoin, Ethereum nebo jinou kryptoměnu a čekáte, že to udělá násobky procent. Jestliže máte dobré znalosti a správné informace, tak na tom lze velmi dobře vydělat.

 

Startupy

Dostanete se k jedinečnému startupu, který následně udělá zisk 5, 10-ti i 100 násobek. Na trhu existuje velké množství startupů a vybrat mezi nimi ten úspěšný má následně cenu zlata.

 

Ekonomické cykly

Využíváme našeho know-how, kdy přesouváme majetek v čase a navyšujeme své portfolio. Zde se jedná o aktiva, která úspěšně fungují více než 100 let. Vždy záleží na tom, kdy a za jakých podmínek daná aktiva koupíte a prodáte. Co se vyplatí dnes nakupovat? Víte, jaká je nejlepší konzervativní investice za více než 100 let?

 

Pro další tipy a více informací k daným věcem se dočtete v článku níže.

  • Komodity
  • Podnikání
  • Pronájmy (auto, karavan atd.)
  • A další..

Spolupráce

Spolupráce - Kam investovat peníze

Uvědomujeme si, že máme opravdu exkluzivní strategie, produkty a projekty s porovnáním toho, co nejčastěji najdete na trhu. Velkou výhodou je, že spolupracujeme s lidmi, kteří mají obrovské zkušenosti a hlavně know-how v tom, co dělají. Chcete se mít dobře, stát se rentiéry nebo se dobře zabezpečit na stáří či důchod?

Chci spolupracovat

V případě, že chcete spolupracovat a dobře zhodnocovat peníze, tak vyplňte formulář níže, zeptejte se na něco nebo si domluvte schůzku.

Pin It on Pinterest