Poslední dobou se mě lidé často ptají, co dělám a čemu se věnuji. Osobně věřím moderním technologiím, a proto vznikl i web Technologie Budoucnosti. U nás se lidé mohou vzdělávat v oblasti technologií a financí. Také se věnuji produktům a projektům, které jsou podle mého názoru jedinečné a lze na nich velmi dobře profitovat. Hlavní výhodu vidím v tom, že spolupracuji s lidmi, které znám a mají zkušenosti i více než 20 let.

Proč Technologie Budoucnosti?

Technologie jsou budoucností, neustále se vyvíjí a vznikají nové technologie. Je jich celá řada a je velmi příjemné, když nám dokážou šetřit čas a peníze, dělat radost nebo zhodnocovat peníze. Koho by před 30-ti lety lety napadlo, že dnes budeme běžně používat počítače, chytré telefony nebo internet?

Věřím technologiím budoucnosti jako např. blockchain, tokenizace, smart kontrakty a další. Už dnes se využívají tyto věci, firmy investují do těchto technologií obrovské peníze a je to budoucnost. Například v Estonsku funguje katastr nemovitostí na technologii Blockchain, Walmart využívá blockchain pro dohledání původu potravin a osobně používám digitální peněženku, když převádím zahraniční měny nebo při platbě kryptoměn.

Technologie Budoucnosti může být blockchain, tokenizace nebo smart kontrakty.
Technologie Budoucnosti může být blockchain, tokenizace nebo smart kontrakty.

Co nás čeká a co přinesou technologie?

V případě, že technologie dobře využíváte, tak vám určitě přinesou svobodu a nezávislost. Většina lidí neumí používat technologie tak, aby jim vydělávaly peníze. Lidé se nejčastěji spoléhají na současný finanční systém, který není dobře nastavený. Tisknou se nové a nové peníze, které se následně znehodnocují. Věřte tomu, že při pořádné krizi a v budoucnu na to doplatí nejvíce střední vrstva. Můžete se podívat, jak fungují a vznikají peníze. Píšu blog o technologiích a financí, tak doporučuji se podívat na webu do záložky VZDĚLÁNÍ.

Technologií je celá řada

Pokud bych se měl rozepsat o konkrétních technologiích, tak jich je opravdu celá řada a každý člověk upřednostňuje něco jiného. V současnosti je populární 3D tisk, nano technologie, pracuje se na autonomních autech atd.

Pasivní příjmy

Většina lidí by si přála být rentiéry, že budou dělat to, co chtějí, odjedou kdykoliv na dovolenou a peníze vždy dorazí na účet jako z aktivní práce. Další možností je zabezpečit se na stáří – důchod, protože se státem se nedá počítat. U nás mají klienti pasivní příjmy každý měsíc, při vyšší částce lze i častěji (každý týden) nebo si můžete nechat zasílat zisky každý rok. Co by vám to umožnilo? Jak by se vám líbilo mít každý měsíc příjem:

  • 10 000 kč
  • 20 000 kč
  • 50 000 kč
  • 100 000 kč

U nás mají klienti pasivní příjmy.
U nás mají klienti pasivní příjmy.

Kvalitní a unikátní startupy

Spolupracujeme s lidmi, co mají roky zkušeností a know-how. Startupy vybíráme podle nejpřísnějších kritérií. Cílem je mít výjimečný projekt, který má obrovský potenciál využití a také atraktivního zisku pro klienty. Také jsem napsal článek: Co je FinTech a jak vybrat úspěšný startup.

Kvalitní a unikátní startupy mají obrovskou budoucnost.
Kvalitní a unikátní startupy mají obrovskou budoucnost.

Proč spolupracovat?

Klienti u nás mohou využít aktivní nebo pasivní správu portfolia. Může to být fixní výnos, složené úročení a také nastavujeme strategie, kdy koupit a prodat nemovitosti, akcie, zlato nebo stříbro. Také jsou k dispozici kvalitní a unikátní startupy, kryptoměny a další. Na začátek se můžete vzdělávat a následně začít spolupracovat.

Začněte spolupracovat

Vyplňte prosím formulář a začněte spolupracovat.

Pin It on Pinterest

Share This