Proč spolupracovat?

Technologie Budoucnosti - Proč s námi spolupracovat

U nás se lidé vzdělávají a hlavně vydělávají peníze. Máme velké know-how a strategii, jak se mít dobře a stát se finančně nezávislými. Líbilo by se vám zhodnocení 20% p.a. nebo dokonce 20% denně?

Co řešíme? 

S lidmi nejčastěji řešíme, že nejsou spokojení se současnými produkty, které často nepokryjí ani inflaci a následující finanční krize znehodnotí majetek mnohem více. Z 95% případů zjistíme, že portfolio klientů není dobře nastavené a neodpovídá ani tomu, proč to mají. Máme způsob jak to celé řešit.

Jaké je řešení?

Máme velké know-how, strategii a exkluzivní produkty a projekty, do kterých se běžně člověk nedostane a lze na nich velmi dobře profitovat. Zaměřujeme se na ekonomické cykly, jak se mění v čase a vyděláváme na tom. Jsou to např. nemovitosti, kryptoměny, akcie, komodity, trading nebo startupy.

Pasivní příjmy

Správa portfolia

Atraktivní zisky

Z

Roky zkušeností

Složené úročení

Dlouhodobá spolupráce

Vložte údaje a začněte spolupracovat

Kdo jsem?

Kdo jsem - David Vanta
Jmenuji se David Vanta a jsem zakladatelem Technologie Budoucnosti. Provozuji Blog a ve složce Vzdělání jsou články a videa z oblasti technologií a financí. V portfoliu najdete atraktivní produkty a projekty, které jsou z mého pohledu opravdu jedinečné. Více informací VIP konzultace. Dnes spolupracuji s lidmi, které znám a mají zkušenosti i více než 20 let. Cílem je pro mě dlouhodobá spolupráce s obchodními partnery a také s klienty. Vždy je to o důvěře a správných informacích. 

Moje cesta

Začínal jsem na knížkách Roberta Kiyosakiho – Bohatý táta a chudý táta nebo Cashflow kvadrant, následně jsem založil Cashflow klub v Plzni a v Praze, Cashflow Capital, koupil jsem první investiční byt, začal s tradingem, poznal jsem finanční svět jako finanční poradce a objevil jsem příležitost v blockchainu a v kryptoměnách. 

Současnost

Věnuji se moderním technologiím (blockchain, kryptoměny, startupy), nemovitostem, akciím, komoditám (nejčastěji zlato a stříbro) nebo tradingu. Také ukazuji lidem, kdy nakupovat a prodávat vybraná aktiva, jak se střídají tzv. ekonomické cykly a jak na tom lze vydělávat, když máte potřebné znalosti. Pro více informací doporučuji se podívat: Kam investovat a na příklad portfolia.

 

Reference

“Věřím novodobým technologiím, a proto do nich investuji. Každý měsíc mi chodí kolem 20-ti tisíc, což je celkem dobrej výdělek.”

Honza Veselý

“Jsem rád, že jsem se připojil a mohu spolupracovat. Máte super produkty a tipy na investice.”

Petr Kadlec

“Na začátku jsem nevěřil, že by se tady daly vydělávat peníze, ale výsledky mě přesvědčily. Znám se s lidmi z vedení a vidím, že dělají práci dobře.”

Martin Hrubeš

Domluvit schůzku

Můžete si domluvit schůzku ONLINE, osobně ve vybraných lokalitách nebo vyplnit kontaktní formulář a na něco se zeptat. Vyberte si prosím termín schůzky ZDE >>

Zeptejte se na něco

Kontakt

Email
info@TechnologieBudoucnosti.cz

Telefon

+420 775 979 676

Adresa

Praha
Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

Plzeň
Presslova 14, Plzeň

Pin It on Pinterest