Datacentra jsou důležitá pro uchování nejrůznějších dat. Bez nich by nefungovaly webové stránky, emaily, Google, Facebook, Instagram atd. Používají se také pro potvrzování transakcí a lze na nich vydělávat dobré peníze, když víte jak na to. Jak to funguje? Kde se bere zisk? Jak na tom vydělávat? To se dozvíte v článku níže.

Proč datová centra?

Při potvrzování transakcí je potřeba mít datacentrum, které vyřeší úspěšně co nejvíce transakcí za vteřinu. Dříve stačil počítač, dobré znalosti a celkem slušně se vydělávalo. V současnosti je situace jiná, ale i tak si lidé mohou přijít na zajímavé peníze. Váš úspěch či neúspěch záleží na tom, jak se vyznáte a jak to děláte.

Datová centra

  • Jsou postavena z jednotlivých počítačových komponentů, které mají co největší možný výkon.
  • Současně poskytují do blockchainové sítě výpočetní výkon.
  • Potvrzují transakce na vybraných blockchainech a tím vytvářejí zisk.
  • Hlavním cílem je za sekundu vyřešit co nejvíce transakcí.
  • Fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Mají nejvyšší možnou úroveň zabezpečení i kvality.
  • Datacentra jsou spravováno UI (umělou inteligencí) a chod je plně automatizovaný.

Staví se super zařízení s největším počítačovým výkonem.
Staví se super zařízení s největším počítačovým výkonem.

Jak funguje potvrzování transakcí?

Všechny transakce se shromažďují do jednotlivých bloků v průměru po dobu cca 2,5 – 10 minut, následně se uzavřou a čekají na potvrzení. U každého blockchainu je tato doba jiná. Toto potvrzení dělají datacentra a celý proces je velmi složitý, proto je k postavení a provozování datacenter důležité mít znalosti a know how.

Když se transakce úspěšně potvrdí a jste nejrychlejší, pak je odměnou určitý počet kryptoměn, na jejichž blockchainu se potvrzuje. Tyto vytěžené kryptoměny lze převést na běžné fiat měny, směnit na jiné digitální měny nebo je držet a čekat, až se zvýší hodnota.

Jak si to představit?

Představte si, že máte firmu, která vyrábí zmrzlinu nebo vaří kávu. Výrobní cena jedné zmrzliny je např. 5 Kč a Vy ji prodáte za 50 Kč. To samé si lze představit u kafe v kavárně.

Výrobní cena jedné zmrzliny je 5 kč a prodáte ji za 50 kč.
Výrobní cena jedné zmrzliny je 5 kč a prodáte ji za 50 kč.

Podobné to je s potvrzováním. Nedělá se zmrzlina nebo káva, ale vyrábí se kryptoměny, které mají nejvyšší potenciál a nejvíce nesou. Vždy je dobré vědět, co se vyplatí vyrábět. Pokud jsou náklady na 1 coin 0,2 USD, tak dnes vím, že prodám za 1 USD. Také můžu počkat a prodat za vyšší cenu na trhu.

Kde se bere zisk?

V první řadě je potřeba poskytnout výpočetní výkon do Blockchainové sítě, kde se potvrzují transakce, odměnou jsou nově emitované coiny a transakční poplatky (provize za převody).

  • Každý den (24 hodin) vznikne například v Blockchainové síti Bitcoin 1 800 BTC, což je cca 500 000 000 kč.

  • Například v blockchainové síti Ethereum došlo za jeden den (28.6. 2019) k více než 1 000 000 transakcí.

Co je Blockchain?

Blockchain je decentralizovaná databáze, do které se zapisují potvrzené transakce. Lze si jej představit jako účetní knihu, kde jsou zapsané všechny transakce. Jsou chráněny proti neoprávněnému zásahu z vnější i vnitřní strany decentralizované sítě, protože data jsou šifrovaná. Jednotlivé bloky (stránky) plné transakcí jsou řazeny podle data za sebou. Transakce nejdou zpětně smazat nebo změnit. Můžete pouze přidávat nové bloky na konec řetězce.

Blockchain je decentralizovaná databáze, do které se zapisují potvrzené transakce.
Blockchain je decentralizovaná databáze, do které se zapisují potvrzené transakce.

Do technologie Blockchain firmy investují obrovské sumy peněz. Využití může být ve zdravotnictví, logistice, automobilovém průmyslu, letectví atd.

Pro více informací o blockchainu se podívejte níže:

Kryptoměny

Jsou digitální měny, které nepodléhají bankám ani vládním orgánům a jsou decentralizované. Jsou založeny na kryptografii. Obchoduje se s nimi v elektronickém prostředí. První a nejznámější kryptoměnou je BITCOIN. Každá kryptoměna má vlastní platební síť, ve které lze s danou měnou platit.

Kryptoměny jsou digitální měny, které nepodléhají bankám ani vládním orgánům
Kryptoměny jsou digitální měny, které nepodléhají bankám ani vládním orgánům.

Pro více informací o kryptoměnách se podívejte níže:

Ve světě je velká poptávka po kvalitních kryptoměnách a to díky jejich využití, oblíbenosti a vlastnostem. Každá kryptoměna má jiné funkce i možnosti. Nejdůležitější je, že většina kryptoměn potřebuje ke své existenci potvrzování transakcí. Transakce probíhají po celém světě, ať už někdo mění digitální měny na běžné peníze, přesouvá prostředky na jinou, nebo může jít o nákup nemovitostí, produktů, společností atd.

Proč spolupracovat?

  • Nemusíte se o nic starat a řešit další věci jako např. mít IT znalosti, umět stavět speciální počítač, který se následně připojí do některé blockchainové sítě, vyjednávat co nejnižší cenu za elektřinu, přepínání softwaru podle nejefektivnější výtěžnosti mezi různé altcoiny, reagovat na změny na trhu a je toho mnohem více.
  • Obrovské zkušenosti, tým lidí, know-how.
  • Pravidelné příjmy – Pasivní příjmy.

Datacentra jsou postavena z jednotlivých počítačových komponentů
Datacentra jsou postavena z jednotlivých počítačových komponentů.

Proč reagovat na změny?

Datacentra jsou složena zásadně z komponentů, které nejsou jednoúčelové, jsou kdykoliv použitelné a lze je případně rychle prodat. Např. kdyby za pár let neexistovala žádná kryptoměna, tak se může celý výkon pronajmout velkým společnostem.

V poslední době se elektřina zdražuje a hodně záleží na tom, za jakou cenu ji nakupujete. Vyplatí se provozovat datová centra v místě, kde jsou náklady neustále dražší a nebo přesunout výrobu do míst, kde ušetříte za provoz až o polovinu? Vždy je to o tom, jaké máte informace, být o krok vpřed a také hodně záleží s kým spolupracujete.

Začněte spolupracovat!

Můžete očekávat atraktivní zisky, které jsou hodně zajímavé nebo využít aktivního složeného úročení.  Pro více informací, prosím, vyplňte formulář níže.

Pin It on Pinterest

Share This