Pro někoho jsou kryptoměny výborná investice, pro další je to nesmysl a většina lidí tomu moc nerozumí. Vždy je to o správných informacích, které máte k dispozici. Na kryptoměnách se dá vydělat a také o všechno přijít. Osobně se zaměřuji na Bitcoin, decentralizované finance, potenciální kryptoměny, ICO, trading nebo airdropy. Chcete opravdu vydělávat na kryptoměnách?

Bezpečnost na prvním místě

Jestliže si pořídíte kryptoměny, tak na prvním místě je bezpečnost. Můžete se podívat na článek Jak bezpečně držet kryptoměny, jak funguje kryptoměnová peněženka, proč používat trezor na kryptoměny a na internetu najdete spoustu článku o tom, jak mít kryptoměny v bezpečí.

Vždy je důležité bezpečně držet kryptoměny.
Vždy je důležité bezpečně držet kryptoměny.

Vzdělání

Nejdůležitější je mít správné informace a také se můžete podívat do sekce: Vzdělání, kde najdete články a videa. Každý správný investor vám řekne, že investuje hlavně do toho, čemu rozumí. Doporučuji se kouknout na články, které jsou zaměřené přímo na kryptoměny.

Kolik peněz lze vydělat?

Kdo si koupil 1 Bitcoin v roce 2010, tak měl v prosinci roku 2017 neuvěřitelné zhodnocení 600 000 000%. I další kryptoměny měly velmi příjemné zhodnocení. V kryptoměnách se dají vydělat astronomické částky a ze dne na den se můžete stát milionářem nebo miliardářem.

Podívejte se, jaké zhodnocení udělaly další kryptoměny.

Kryptoměny udělaly vysoké zhodnocení.
Kryptoměny udělaly vysoké zhodnocení.

Většina kryptoměn nepřežije

Kdo se pohybuje v oblasti kryptoměn, tak ví, že první a nejznámější kryptoměna je Bitcoin. Poté tu je Ethereum a následně začaly vznikat nové a nové kryptoměny. Dnes jich je podle coinmarketcap více než 7 500 kryptoměn. Většina z nich nepřežije a lidé, kteří do nich investují peníze, tak o ně jednoduše přijdou. Nadále budou vznikat nové kryptoměny a dlouhodobě se uchytí jen ty, které se budou aktivně využívat v reálném světě. Krátkodobě můžete vydělat na kryptoměnách, které jsou v uvozovkách “shitcoiny”, ale z dlouhodobého hlediska s největší pravděpodobností proděláte. Vždy je to o správných informacích, které mají cenu zlata. Níže se můžete podívat, na čem vyděláváme.

Startupy – ICO

Na trhu lze najít velké množství startupů, ale většinou daný projekt nikdy nebude úspěšný. Spolupracuji s lidmi, kde se vybírají kvalitní a unikátní startupy. Potenciál zhodnocení je 5, 10-ti i 100 násobek. Sepsal jsem článek na téma: Jak vybrat úspěšný startup.

Startupy - ICO mají velký potenciál zhodnocení v řádech několika násobků.
Startupy – ICO mají velký potenciál zhodnocení v řádech několika násobků.

Trading

Tady se dají vydělat obrovské peníze a také můžete během chvilky o všechno přijít. Na trhu existuje velké množství kurzů, které vám slibují vysoké výdělky. Jaká je realita? Prošel jsem si několika kurzy a vždy mě to stálo hodně času a také peněz. V současnosti mám výbornou strategii, kde je možné mít zhodnocení 20% denně i vyšší. Můžete se podívat na článek: Jak vydělávat na tradingu.

V tradingu se dají vydělat obrovské peníze.
V tradingu se dají vydělat obrovské peníze.

Airdrop

Získáte zdarma určitou kryptoměnu za vyplnění formuláře a splnění jednoduchého úkolu. Už v minulosti jeden airdrop dosáhnul na hodnotu více než 14 000 000 kč. Mám zkušenosti s Uniswapem, kde každý aktivní uživatel získal 400 tokenů, což následně bylo více než 70 000 kč. Podívejte se na článek: Co je airdrop? Chcete peníze zdarma?

Airdrop jsou jednoduše peníze ZDARMA.
Airdrop jsou jednoduše peníze ZDARMA.

Zhodnocení

Pamatuji si, že první Bitcoin jsem kupoval kolem 20-ti tisíc korun, což na dnešní dobu je dobrá cena. Znám lidi, kteří si pořizovali Bitcoiny i za pár dolarů. U kryptoměn je nejdůležitější mít dobré zabezpečení, informace a strategii, jak na tom všem profitovat. Jestliže chcete na kryptoměnách či jiných aktivech vydělávat peníze, tak se podívejte: Kam investovat nebo si domluvte schůzku či se na cokoliv zeptejte.

Pin It on Pinterest

Share This