Nový koronavirus SARS-CoV-2 v současnosti ovlivňuje lidi po celém světě, ať už přímo fyzicky nebo psychicky, a dotýká se to také ekonomiky. Média nás informují o aktuálních zprávách a počtu nakažených a vlády vydávají nejrůznější opatření, která poměrně rychle přitvrzují. Hroutí se finanční trhy, zavírají se školy, hranice, nepořádají se veřejné akce, firmy zastavují svou výrobu, aby ochránili své zaměstnance. Celou situaci aktuálně sledujeme a velkou výhodou je, že máme top management, který má obrovské zkušenosti a investice jsou dobře rozložené. I v tomto období klienti u nás mají možnost pravidelných (pasivních) příjmů z investic.

Jaká je aktuální ekonomická situace?

Řada odvětví už teď přichází o velké zisky a ještě utrpí mnohem větší ztráty v nedaleké budoucnosti. Hotely propouští zaměstnance, automobilový průmysl se pomalu zastavuje a v ohrožení je celá řada společností, které mohou i zkrachovat. Stačí se jen podívat na finanční trhy, kde vidíme, že akcie firem se nachází v červených číslech. A to všechno díky nové hrozbě moderního světa – koronaviru.

V době poklesu je ideální nakupovat.  Toto má za následek koronavirus.
V době poklesu je ideální nakupovat.

V době poklesu je ideální nakupovat!

Většina lidí přemýšlí naprosto opačně. Nakupují, když trhy rostou, a naopak prodávají, jestliže trhy začnou klesat. Můžete se podívat na článek, jaké akcie udělaly největší zhodnocení za posledních 40 let. Výhodou je, že v období velkých poklesů lze nakoupit aktiva za výprodejové ceny. To samé platí i v období, kdy se šíří koronavirus. Jeden z největších investorů na světě Warren Buffett říká:

“Nejlepší, co se nám může stát, je, když se dobrá společnost dostane do přechodných potíží. Chceme nakupovat, když ležíme na operačním sále.”

Jaké vybíráme investice?

Při každé investici je nejdůležitější výběr portfolia toho, do čeho se investuje. Velká část je rozložena do takových aktiv, které nejsou závislé na současném ekonomickém cyklu. Vždy existuje riziko poklesu a tyto aktiva jsou zahedgované, nemají vliv na pokles trhu. V portfoliu najdete například:

  • IT sektor (výstavba, výroba a provoz)
  • Finanční sektor
  • Umělá inteligence
  • Moderní technologie

Při každé investici je nejdůležitější výběr portfolia, do čeho investujete.
Při každé investici je nejdůležitější výběr portfolia, do čeho investujete.

Většina aktiv lidem klesá jako např. akcie, kryptoměny, komodity atd., u našich produktů se klienti dočkají zisků.

Jak jsou na tom naši klienti?

Mezi naše klienty patří řada podnikatelů i investorů. V dnešní době lidé přivítají, když jim přichází měsíční výnos, který mohou použít na chod firmy nebo fungování rodiny. Nejčastěji klientům přicházejí měsíční příjmy z investic kolem 20.000 kč a jsou i lidé, kteří mají mnohem vyšší pasivní příjmy.

S klienty řešíme nejrůznější investice. Mohou to být i rizikovější startupy, trading a další. Jestliže Vás v současnosti zajímají akcie, můžete se podívat na 8 způsobů jak vybrat akcie a úspěšně investovat. Na začátku preferujeme konzervativnější výběr s atraktivním zhodnocením a následně je možnost využít nadstandardního zhodnocení s vyšším rizikem. Cílem je najít s klienty takové řešení, které bude výhodné pro obě strany. Také si můžete udělat rychlý TEST, zda je pro vás program INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI.

Začněte spolupracovat!

Chcete si zajistit pravidelné měsíční příjmy nebo využít možnosti, kdy trhy jdou dolů, či vás zajímá možnost s nadstandardním zhodnocením? Vyplňte prosím formulář níže a začněte spolupracovat.

Zdroje: Obrázky Pixabay

Pin It on Pinterest

Share This