Konzultace

Nacházíte se na stránce, kde najdete přehled portfolia jako například: Fixní výnos 20% ročně, konzervativní strategie (nemovitosti, akcie, komodity), kryptoměny, startupy, trading nebo airdropy. Také se můžete se podívat na 10 tipů jak vydělat peníze a kam investovat se zhodnocením 20% ročně nebo 20% denně. Domluvte si konzultaci a začněte spolupracovat.

Fixní výnos 20% p.a.

Jedná se o datacentra nebo developerské projekty, kde je fixní výnos s atraktivním zhodnocením.

Příklad: investovaná čátka: 600 000 kč, měsíční výnos 10.000 kč a 120 000 kč za rok. Při složeném úročení je zisk vyšší.

Konzervativní strategie

Nemovitosti – Akcie – Komodity. Využíváme tzv. ekonomických cyklů.

Zajímá vás, jakou máme strategii, abychom koupili nemovitost o 80% levněji? Např. nemovitost za 5 milionu pořídíme za 1 milion korun.

Kryptoměny

Zaměřujeme se na Bitcoin, DeFi a další zajímavé coiny, které mají potenciál. Také máme v portfoliu ICO, trading nebo airdropy.

Příklad: 100 000 kč

Zisk: 11 000 000 kč 

Startupy

Speciální tým vybírá exkluzivní projekty s velmi atraktivním zhodnocením. Jedná se o startupy, které by jednou mohly být jako je Apple, Google a další.

Příklad: 200 000 kč

Zisk: 4 000 000 kč

Trading

Máme k dispozici strategii, kde můžete mít zhodnocení 20% i vyšší za den. Máme opravdu velké know-how, jak pomocí tradingu vydělávat odkudkoliv.

Airdrop

Získáte zdarma určité coiny – tokeny za vyplnění formuláře a splnění nějakého úkolu. Následně danou kryptoměnu můžete vyměnit za jinou a poté za fiat měnu.

Vyberte si prosím termín schůzky nebo nám napište do formuláře níže.

Spolupráce

Máme velké know-how a přidanou hodnotou. S námi klienti opravdu vydělávají peníze a jsou spokojení. Na prvním místě je pro nás dlouhodobá spolupráce. Vybíráme exkluzivní produkty a mám strategii, která klientům velmi dobře zhodnocuje peníze a počítá se i s případnou finanční krizí.

První konzultace je zdarma a začít se dá už od pár stovek korun. Spolupráce je ideální pro lidi, co chtějí být rentiéry nebo se dobře zabezpečit na stáří či důchod. Poslední dobou evidujeme velký zájem o naše služby. Může se stát, že nenajdete volný termín, tak určitě napište nebo volejte.

Zeptejte se na něco

Kontakt

Email
info@TechnologieBudoucnosti.cz

Telefon

+420 775 979 676

Adresa

Praha
Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

Plzeň
Presslova 14, Plzeň

Pin It on Pinterest