Kam investovat peníze?

Jak chytře zhodnotit peníze

Kam investovat peníze řeší hodně lidí, ale většinou se setkáváme s lidmi, kteří nemají dobré zkušenosti s investicemi nebo své portfolio mají špatně nastavené. Líbilo by se vám portfolio s atraktivním zhodnocením a také s konzervativní strategií?

Kam většina lidí investuje?

Lidé si nejčastěji vybírají produkty, které často nepokryjí ani inflaci. Nejčastěji to jsou banky (bankovní účet, spořicí účet, termínované vklady), stavební spoření atd. Poslední dobou jsou velmi oblíbené podílové fondy nebo penzijní připojištění. Splňují tyto produkty opravdu vaše očekávání? Vyznáte se v nich? 

Dále to jsou nemovitosti, kde lze mít příjmy z pronájmů, akcie společností, kde jsou můžete mít dividendy, komodity (zlato a stříbro) a další alternativní investice jako např. kryptoměny atd. Vždy je důležité mít potřebné znalosti a správné informace, kdy daná aktiva nakupovat nebo prodávat.

Do čeho investujeme?

Vybíráme kvalitní a jedinečné produkty

Vybíráme konzervativní strategie, které velmi dobře zhodnocují peníze. Výhodou je, že tyto aktiva v konzervativní strategii fungují již více než 100 let. Dále to jsou kryptoměny, startupy, trading a v portfoliu také najdete neveřejné nabídky, ke kterým se běžně lidé nedostanou. Také jsou pro nás velmi důležité pasivní příjmy, které sami vytváříme. Níže se můžete podívat, do čeho nejvíce investujeme čas i peníze.

 

  • Konzervativní strategie
  • Kryptoměny
  • Startupy
  • Trading
  • Neveřejné nabídky
  • Pasivní příjmy
  • Obchodní spolupráce

Příklad portfolia

Příklad portfolia - nemovitosti, akcie, zlato, stříbro, datacentra, startupy, kryptoměny

V současnosti se naše portfolio skládá z kvalitních produktů a jedinečných startegií. Pro více inormací se můžete podívat do sekce Spolupráce, kde najdete více informací.

 

Konzervativní strategie

Využíváme našeho know-how, kdy přesouváme majetek v čase a navyšujeme své portfolio. Zde se jedná o aktiva, která úspěšně fungují více než 100 let. Vždy záleží na tom, kdy a za jakých podmínek daná aktiva koupíte a prodáte. Co se vyplatí dnes nakupovat? Víte, jaká je nejlepší konzervativní investice za více než 100 let?

 

Kryptoměny

Zaměřujeme se na Bitcoin, DeFi a další zajímavé coiny, které mají velký potenciál. Dále máme v portfoliu startupy, trading, staking nebo NFT. Když máte dobré znalosti a správné informace, tak na tom lze velmi dobře vydělat.

 

Startupy

Vybírají se kvalitní a unikátní startupy, kde je potenciál zhodnocení 5, 10-ti i 100 násobek. Vždy rozhoduje kvalita nad kvantitou. Na trhu existuje velké množství takových startupů a vybrat mezi nimi ten úspěšný je velmi složité, a tak o to i píšeme články. Například při částce 100 000 kč je potenciál zhodnocení: 500 000 kč i 10 000 000 kč.

 

Trading

Nastavujeme strategii, kde je zhodnocení 10%, 20% i více procent denně. Na trhu existuje spousta kurzů, které vám slibují vysoké výdělky a hlavně na začátku do toho investujete celkem velké peníze a také svůj čas. Jaká je skutečná realita? Dá se obchodovat bez technické nebo fundamentální analýzy? Máme opravdu velké know-how, jak na tom vvšem vydělávat.

 

Pasivní příjmy

Cílem je vytvořit pravidelné příjmy, aniž byste museli aktivně pracovat a mohli dělat to, co chcete. Existuje několik způsobů..

Můžou to být pronájmy z nemovitostí, divedendy z akcií, podíl ve firmě, staking a další. Máme v portfoliu konzervativní strategie a také se zaměřujeme na technologie, kde lze mít atraktivní pasivní příjmy.

 

Obchodní spolupráce

Hledáme lidi, které zaujalo to, co děláme a chtějí být v našem týmu. Můžete se stát například obchodníky, manažery či tipaři. U nás si mohou spolupracovníci vydělat 50 000 kč a více za měsíc.

Výhodou je, že díky obchodu si vyděláte velmi dobré peníze. Jestliže vás lákají investiční příležitosti a nemáte dostatek svých prostředků, tak je to jedna z nejrychlejších možností výdělku.

 

Spolupráce

Spolupráce - Kam investovat peníze

Uvědomujeme si, že máme opravdu exkluzivní strategie, produkty a projekty s porovnáním toho, co nejčastěji najdete na trhu. Velkou výhodou je, že spolupracujeme s lidmi, kteří mají obrovské zkušenosti a hlavně know-how v tom, co dělají. Chcete se mít dobře, stát se rentiéry nebo se dobře zabezpečit na stáří či důchod?

Chci spolupracovat

V případě, že chcete spolupracovat a dobře zhodnocovat peníze, tak vyplňte formulář níže, zeptejte se na něco nebo si domluvte schůzku.

Domluvit schůzku

Můžete si domluvit schůzku ONLINE, osobně ve vybraných lokalitách nebo vyplnit kontaktní formulář a na něco se zeptat. Vyberte si prosím termín schůzky ZDE >>

Zeptejte se na něco

Kontakt

Email
info@TechnologieBudoucnosti.cz

Telefon

+420 775 979 676

Adresa

Praha

Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

Plzeň
Presslova 14, Plzeň

Pin It on Pinterest