Kam investovat peníze?

Jak chytře zhodnotit peníze

Kam investovat peníze řeší hodně lidí, ale většinou se setkáváme s lidmi, kteří nemají dobré zkušenosti s investicemi nebo své portfolio mají špatně nastavené. Líbilo by se vám portfolio s atraktivním zhodnocením a také s konzervativní strategií?

Kam většina lidí investuje?

Lidé si nejčastěji vybírají produkty, které často nepokryjí ani inflaci. Nejčastěji to jsou banky (bankovní účet, spořicí účet, termínované vklady), stavební spoření atd. Poslední dobou jsou velmi oblíbené podílové fondy nebo penzijní připojištění. Splňují tyto produkty opravdu vaše očekávání? Vyznáte se v nich? 

Dále to jsou nemovitosti, kde lze mít příjmy z pronájmů, akcie společností, kde jsou můžete mít dividendy, komodity (zlato a stříbro) a další alternativní investice jako např. kryptoměny atd. Vždy je důležité mít potřebné znalosti a správné informace, kdy daná aktiva nakupovat nebo prodávat.

Do čeho investujeme?

Vybíráme kvalitní a jedinečné produkty

Vybíráme kvalitní a jedinečné produkty, které velmi dobře zhodnocují peníze. Jsou to kryptoměny, trading, startupy, nemovitosti, akcie, investiční zlato a stříbro. Máme v portfoliu také neveřejné nabídky, ke kterým se běžně lidé nedostanou. Níže se můžete podívat, do čeho investujeme.

 

  • Kryptoměny
  • Startupy
  • Trading
  • Airdrop
  • Nemovitosti
  • Akcie
  • Investiční zlato a stříbro

Příklad portfolia

Příklad portfolia - nemovitosti, akcie, zlato, stříbro, datacentra, startupy, kryptoměny

Konzervativní strategie

Využíváme tzv. ekonomických cyklů, kde přesouváme majetek v čase a navyšujeme portfolio. Zde se jedná o nemovitosti, akcie, investiční stříbro a zlato. Vždy záleží na tom, kdy a za jakých podmínek daná aktiva koupíte a prodáte. 

Umíte si spočítat hodnotu akcií? Co se vyplatí dnes nakupovat? Víte, jaká je nejlepší konzervativní investice za více než 100 let?

Fixní výnos 20% p.a.

V portfoliu najdete produkt, kde je fixní výnos 20% p.a. Každý měsíc výnos na bankovní účet. Při složeném úročení návratnost investice i za 3,5 roku. Pro více informací si prosím domluvte schůzku ZDE nebo se na cokoliv zeptejte ZDE.

Například při částce: 600 000 kč je měsíční výnos 10 000 kč a 120 000 kč za rok.

Kryptoměny

Zaměřujeme se na Bitcoin, DeFi a další zajímavé coiny, které mají velký potenciál. Dále máme v portfoliu ICO, trading či airdropy. Když máte dobré znalosti a správné informace, tak na tom lze velmi dobře vydělat. Také se můžete podívat na článek, zda jsou kryptoměny dobré k investici.

 

Startupy, ICO

Vybírají se kvalitní a unikátní startupy, kde je potenciál zhodnocení 5, 10-ti i 100 násobek. Vždy rozhoduje kvalita nad kvantitou. Na trhu existuje velké množství takových startupů či ICO. Poslední dobou se mě lidé často ptají: Jak vybrat úspěšný startup, a tak jsem o tom napsal článek.

Například při částce 100 000 kč je potenciál zhodnocení: 500 000 kč i 10 000 000 kč.

Trading

Nastavujeme strategii, kde je zhodnocení 10%, 20% i více procent denně. Na trhu existuje spousta kurzů, které vám slibují vysoké výdělky a hlavně na začátku do toho investujete celkem velké peníze a také svůj čas. Jaká je skutečná realita? Dá se obchodovat bez technické nebo fundamentální analýzy? Máme opravdu velké know-how, jak vydělávat na tradingu odkudkoliv.

 

Airdrop

Jednoduše získáte zdarma určité coiny – tokeny za vyplnění formuláře a splnění nějakého úkolu. Následně danou kryptoměnu můžete vyměnit za jinou a poté i na klasickou fiat měnu. Nikdy nemáte jistotu, že na tom vyděláte, ale už v minulosti nějaké kryptoměny udělaly slušná procenta.

Např. při MEME každý uživatel získal 355 MEME a následně se jeho hodnota dostala na 1 770 dolarů, což vychází na cca 628 000 dolarů. Při aktivním využívání Uniswapu dostal každý uživatel 400 UNI. Jeho hodnota se následně dostala k 8 dolarům a to je 3 200 dolarů. Chcete dostávat zajímavé tipy na airdropy? Stačí navštívit webovou stránku: Co je airdrop a jak mít peníze zdarma.

Spolupráce

Spolupráce - Kam investovat peníze

Uvědomujeme si, že máme opravdu exkluzivní strategie, produkty a projekty s porovnáním toho, co nejčastěji najdete na trhu. Velkou výhodou je, že spolupracujeme s lidmi, kteří mají obrovské zkušenosti a hlavně know-how v tom, co dělají. Chcete se mít dobře, stát se rentiéry nebo se dobře zabezpečit na stáří či důchod?

Chci spolupracovat

V případě, že chcete spolupracovat a dobře zhodnocovat peníze, tak vyplňte formulář níže, zeptejte se na něco nebo si domluvte schůzku.

Domluvit schůzku

Můžete si domluvit schůzku ONLINE, osobně ve vybraných lokalitách nebo vyplnit kontaktní formulář a na něco se zeptat. Vyberte si prosím termín schůzky ZDE >>

Zeptejte se na něco

Kontakt

Email
info@TechnologieBudoucnosti.cz

Telefon

+420 775 979 676

Adresa

Praha

Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

Plzeň
Presslova 14, Plzeň

Pin It on Pinterest