Každý by si přál vydělávat na tradingu, ale jen malá část lidí to skutečně dokáže. Není náhoda, že 90% lidí prodělává. Výhodou tradingu je, že můžete obchodovat odkudkoliv na světě, kde je připojení k internetu. O úspěchu rozhoduje určená strategie, money management a také kvalitní broker. V dnešní době velkou část obchodů řídí umělá inteligence, ale i tak se na tom všem dá dobře vydělat. Zajímá vás jak dosáhnout zhodnocení 20% a více denně?

Proč trading?

Jedná se o velkou příležitost, kde lze vydělat velký balík peněz, ale také lze snadno o všechno přijít. Nejčastěji se jedná o Forex, kde dochází k obchodům s měnovými páry. Denní objemy zde dosahují v průměru cca 5 biliónů dolarů a jde o nejlikvidnější trh na světě. Obchoduje se 5 dní v týdnů, 24 hodin denně.

Také můžete obchodovat s komoditami, akciemi, kryptoměnami, indexy či ETF. Po celém světě se tradingu věnují milióny traderů. Dříve byla možnost obchodování pouze pro velké hráče s částkou od 2 miliónů korun, ale dnes je přístup téměř pro každého.

Na tradingu se dají vydělávat velké peníze.
Na tradingu se dají vydělávat velké peníze.

Jak jsem se dostal k tradingu?

Už to bude 10 let, kdy jsem se začal věnovat tradingu. Na začátku jsem investoval hodně peněz, času, energie a výsledky nepřicházely. Vyzkoušel jsem několik kurzů, strategií, až jsem si řekl, že to nebude pro mě.

Dlouhou dobu jsem se tomu nevěnoval, ale koncem letošního léta mi přišla exkluzivní nabídka spolupráce ohledně tradingu. Vzhledem k tomu, že jsem si zažil na jaře 2020 omezení v podnikání kvůli koronaviru a je před námi druhá vlna, kdy opět dojde k přísnějším podmínkám, tak mi trading dává smysl. Výhodou je, že za krátkou dobu dokážete vydělat hodně zajímavá procenta. Pro více informací se podívejte do VIP konzultace.

Proč 90% lidí prodělává?

Na začátek je potřeba říct, že trading je rizikový, ale tak to je u všeho, čemu člověk moc nerozumí a neví, co dělat. Většina lidí chce vydělat velké peníze, ale často přijdou o celý svůj účet. Rozhodně je potřeba soustředit se na Money Management, což je důležité, abyste na jeden obchod riskovali jen určité procento z účtu. Je dobré vstupovat do obchodů, které mají dostatečný potenciál ziskovosti. Dále rozhoduje strategie, kterou většina neúspěšných obchodníků podceňuje. Pamatujte, že to je o psychologii.

Většina lidí chce vydělat velké peníze, ale často přijdou o celý svůj účet
Většina lidí chce vydělat velké peníze, ale často přijdou o celý svůj účet.

Jak vydělávat na tradingu?

Obchoduje se na růst ceny – Long, nebo pokles ceny – Short. V prvním případě levně nakoupíte a dráž prodáte, v druhém případě draze prodáte, abyste mohli levněji nakoupit. Cílem je vybrat si dobrého brokera, což je velmi důležité při obchodování. Můžete se stát obchodníky – tradery, a všechno si dělat sami. Výhodou je, že máte nad vším přehled. Také si můžete najít společnost, která má úspěšnou strategii a připojit se k ní.

Jak ověřit úspěšnou strategii?

Nejideálnější je, když vidíte konkrétní data strategie. Úspěšnou strategii lze ověřit například na Myfxbook. Jedná se o nezávislého a důvěrného poskytovatele reálných informací o konkrétním obchodním účtu. Vidíte zcela jasně všechny statistiky, jak se daří, jaké má zhodnocení, jakou má úspěšnost, jaké je sledované období, kolik se udělalo obchodů atd.

Čte se vám to dobře? Také byste chtěli mít takovou strategii, která vám zaručí slušné zisky?

I takovou strategii jsem měl a celý systém byl nakonec neúspěšný. Dnes už jsem hodně pesimistický k věcem a na hodně nabídek-příležitostí říkám NE. I přesto se dá vydělávat na tradingu.

Jak děláme úspěšný trading?

K obchodování využíváme kvalitního brokera, obchoduje se Bitcoin a začít se dá od stovek korun na 1 obchod. Strategie je jednoduchá a opravdu funguje, pokud dodržíte určená pravidla. Vím, že máme obrovské know-how. Pro více informací se ozvěte.

Při obchodování i v podnikání rozhoduje o úspěchu správně zvolená strategie
Při obchodování i v podnikání rozhoduje o úspěchu správně zvolená strategie.

Začněte spolupracovat

Máte zájem vydělávat na tradingu? Chcete mít nadstandardní zhodnocení? Vyplňte níže své údaje a začněte spolupracovat.

Pin It on Pinterest

Share This