Je celá řada způsobů jak vydělat peníze. Někdo chodí do zaměstnání, další lidé podnikají, navštěvují brigády a jsou i tací, kteří mají pravidelnou rentu – pasivní příjmy. V následujícím článku si ukážeme 10 tipů jak vydělat peníze a ideálně najít následně takové produkty, které vám peníze dobře zhodnotí s atraktivním výnosem.

Jak vydělat peníze?

Existuje tisíce způsobů jak vydělat peníze. Ukážeme si pár příkladů, kde opravdu vyděláváme peníze jako např. airdrop, obchodník – obchodní partner, obchodování na burze – trading, online podnikání, doporučování produktů a služeb, recenze, multilevel, investování, pasivní příjmy a další. Následně vybíráme produkty nebo služby, kam investovat a zhodnotit peníze s atraktivním výnosem.

Airdrop

V roce 2020 někteří uživatelé dostali více než 14 milionu korun a to jen za vyplnění dotazníku. Zdá se vám to jako scifi? Ještě před několika měsíci jsem takovým věcem jako airdrop absolutně nevěřil. V současnosti na to koukám úplně jinak, protože mám za sebou úspěšný airdrop. Proč nestrávit například vyplněním formuláře a určité akce pár minut? Může vám to přinést hodně slušné peníze. Pro více informací se můžete podívat, co je airdrop a chcete peníze zdarma?

Airdrop - peníze zdarma
Airdrop – můžete dostat peníze zdarma

Obchodník – obchodní partner

Každá firma chce kvalitní obchodníky, kteří jsou schopní a společnosti přinášejí slušné obraty a zisky. Chcete dělat to, co má opravdu smysl?

 • Hledáme obchodníky a partnery, co chtějí vydělávat peníze
 • Zajímavá pracovní příležitost s obrovským potenciálem
 • Zaměření na technologie, finance, investice a jak vydělat peníze
 • Dlouhodobá spolupráce

Můžete se podívat, koho hledáme a proč spolupracovat

Jako obchodník - obchodní partner lze vydělat velké peníze
Jako obchodník – obchodní partner lze vydělat velké peníze

Obchodování na burze

Je neuvěřitelné, že až 90% lidí prodělává na při obchodování na burze. Výhodou tradingu je, že můžete obchodovat odkudkoliv na světě, kde máte připojení k internetu. Zajímalo by vás jak dosáhnout zhodnocení 20% denně?

O úspěchu vždy rozhoduje hlava, určená strategie, money management a také kvalitní broker. Můžete se podívat jak vydělávat na tradingu.

Na tradingu se dají vydělat obrovské peníze
Na tradingu se dají vydělat obrovské peníze

Doporučení produktů a služeb

Jestliže jsou lidé spokojení s vašimi službami – produkty, tak je často doporučí, aniž by dostali nějakou finanční odměnu. Například Pepa byl na filmu, který se mu moc líbil, tak ho doporučí svým kamarádům a neočekává za to žádné peníze. Jak by se vám líbilo, pokud by za určené produkty a služby vám někdo platil?

 • Nemovitosti – nákup a prodej
 • Hypotéka
 • Investice
 • Startupy
 • Kryptoměny
 • Zlato a stříbro
 • Webhosting
 • Další

Také jsou u nás tipaři, kteří si přijdou na 50 000 měsíčně a více. U některých produktů jsou provize velmi zajímavé. Můžete se dozvědět více informací a začít spolupracovat.

Doporučení produktů a služeb
Začněte spolupracovat – Doporučení produktů a služeb

Online podnikání

Jestliže přemýšlíte jak vydělat peníze, tak online podnikání je dobrou volbou. O úspěchu rozhoduje mnoho faktorů. Jedním z nich je i obor podnikání. Před pár měsíci bylo IN provozovat airbnb nebo mít restauraci. V dnešní době je dobré mít funkční online podnikání, protože nikdy nevíte, kdy dojde k uzavření kamenných prodejen či služeb.

Důležité je jít s dobou, a tak v první řadě je potřeba si pořídit doménu a koupit webhosting (například Váš Hosting), kde budete provozovat vaše podnikání. Dnes existují jednoduché šablony pro vytvoření webu nebo eshopu. Například WordPress, Shoptet a další.

Jestliže už máte vytvořené produkty nebo služby, tak je nejdůležitější je dostat mezi další lidi. Využívá se placená reklama a také je dobré mít správně nastavené SEO. Dneska je velmi populární Google, Seznam, Facebook nebo Instagram. Pro kvalitní nastavení SEO doporučuji Collabim.

Poslední dobou začínám psát recenze, což může být také jedna z možností online výdělků. Jestliže byste měli nějaké otázky, tak dejte vědět a můžeme vymyslet super online podnikání. Stačí se ozvat na této webové stránce.

Online podnikání je současnost a také budoucnost
Online podnikání je současnost a také budoucnost

Recenze

Také jsem začal psát recenze na věci, s kterými jsem opravdu spokojený. Postupně budou přibývat další. Nejideálnější je, pokud existuje i finanční odměna pro doporučitele – spokojeného klienta. Níže se můžete podívat na některé recenze.

Revolut – platební karta, výhodné převody zahraničních měn

Masternody – odměny za přispění do blockchainu, pracuje se na renzi

Recenze klienti
Recenze spokojených klientů

Multilevel marketing – MLM

Dlouho jsem přemýšlel, zda sem dám multilevel marketing nebo též nazývaný síťový marketng. Nakonec jsem se rozhodl o tom napsat, aby si lidé udělali obrázek, co to ve skutečnosti je. Jestliže přemýšlíte o podnikání nebo o přivýdělek k zaměstnání, tak je to ideální volba. Většinou jsou vstupní náklady minimální a lze ihned vydělávat peníze. Výhodou je, že také tvoříte pod sebou síť lidí, z kterých máte určenou provizi. Na trhu působí řada úspěšných firem, které tento systém využívá.

Například to je Fincentrum, Broker Consulting, Herbalife, Golden Gate, Glocin nebo Amway.

Chcete se přidat do multilevelu, který má kvalitní produkty, dobře si vyděláte a jsou za tím super lidi?

Mám zájem o multilevel marketing – MLM.

Multilevel marketing MLM
Multilevel marketing MLM

Investování

Najdou se i lidé, kteří vydělávají peníze pouze investováním. Vzdělaní lidé vědí, že se dnes nevyplatí spořit peníze i díky inflaci, která roste a bude nadále růst. Je celá řada věcí, do kterých se v současnosti dá investovat. Můžou to být nemovitosti, akcie, komodity, dluhopisy, kryptoměny, startupy, trading atd. Najít člověka, který vám dobře poradí, tak není vůbec jednoduché. Podívejte se kam investovat a také na naše portfolio s atraktivním zhodnocením.

Lidé vydělávají peníze investováním.
Lidé vydělávají peníze investováním.

Pasivní příjmy

Pasivní příjmy znamenají, že vám chodí pravidelné příjmy každý měsíc, aniž byste museli být aktivně v práci. Můžete dělat to, co vás baví a hlavně mít čas, který je podle mě to nejcennější aktivum. Jaké můžeme mít pasivní příjmy?

 • Pronájmy z nemovitostí
 • Dividendy z akcií
 • Podíl ve firmě
 • Ebook – automatické stažení z webu

Napsal jsem pro vás co jsou pasivní příjmy a proč je vytvářet.

Pasivní příjmy vám generují pravidelné příjmy každý měsíc.
Pasivní příjmy vám generují pravidelné příjmy každý měsíc.

Další způsoby

Uvedu další příklady pro inspiraci. Určitě najdete spoustu dalších věcí, kde vydělat peníze.

 • Pronájem auta
 • Ebook
 • Doručování jídla
 • Darování krve, plazmy atd
 • Aliexpress – levně koupit a draze prodat
 • Cestování
 • Prodej fotek
 • Poker
 • A další

Spolupráce

Věřím, že si každý vybere to své. Jestliže máte zájem spolupracovat, tak vyplňte prosím formulář níže.

Pin It on Pinterest

Share This