Jestliže se věnujete kryptoměnám, tak už jste o slovu airdrop někdy slyšeli. Jsou známé ICO, kde si danou kryptoměnu koupíte v předprodeji za lepší cenu, než následně půjde na burzu. Airdrop znamená, že za splnění podmínek dostanete určitou kryptoměnu zdarma. Následně si ji můžete přeměnit do jiné krytoměny nebo i českých korun. V letošním roce si někteří uživatelé přišli na více než 14 milionu korun. Zdá se vám to nemožné? V následujícím článku se podíváme na pár příkladu jak získat peníze zdarma.

Jak jsem se k tomu dostal?

V minulosti jsem slyšel o airdrop a nevěřil jsem tomu, že by někdo mohl dávat jen tak něco zdarma. Letos jsem se přesvědčil, že to opravdu funguje. Využíval jsem decentralizovanou burzu Uniswap a v září mi dorazilo 400 UNI. Hodnota tokenu začínala na 1 dolaru a následně se dostala k 8 dolarům. Při prodeji v nejvyšším bodě bych se dostal na více než 70 000 kč. Od té doby se zajímám o airdropy více a zúčastnil jsem se hned několika.

Každý airdrop nemusí být úspěšný

Je potřeba říct, že každý airdrop nebude úspěšný a nemusíte ani nic dostat. V některých případech dostanete jen malé množství a hodnota dané kryptoměny bude na nízké hodnotě. V dalších případech si stačí počkat delší dobu, aby se hodnota kryptoměny dostala na vyšší hodnotu.

Více než 14 000 000 korun

Kdo vyplnil krátký formulář, tak dostal 355 MEME tokenů. Následně se MEME token dostal na cca 1 770 dolarů a při prodeji těchto tokenů jste mohli mít více než 14 000 000 korun. Nikdy nevíte, zda konkrétní airdrop bude úspěšný. Můžete si říkat, že je to nemožné a budete mít pravdu. Jedno vím jistě, jestli ze 100 projektů vyjde právě tento jeden, tak se to určitě vyplatí.

Airdrop MEME token dosáhl hodnoty více než 14 000 000 kč.
Airdrop MEME token dosáhl hodnoty více než 14 000 000 kč.

Zhodnocení

Výhodou je, že nemusíte investovat vlastní peníze do projektů a přesto na tom můžete vydělat. Je to jen o vašem čase a mít správné informace o daném projektu. Na začátku jsem byl pesimista a říkal jsme si, že vám nikdo nedá jen tak. Ze zkušeností už vím, že úspěch čeká na připravené.

Spolupráce

Jestliže máte zájem se zúčastnit zajímavého airdropu, tak se ozvěte na email: info@TechnologieBudoucnosti.cz

Případně nás sledujte na facebooku Technologie Budoucnosti

Zadejte níže váš email a následně vás budeme informovat o nejaktuálnějších novinkách.

Pin It on Pinterest

Share This